Regiotreffers: altijd raak!

Vanaf heden kunt u uw regiotreffers opgeven via diverse websites die gelinkt zijn aan de titel van uw keuze. De rechtstreekse weblinks zijn hieronder te vinden:

De Stad Amersfoort.nl – regiotreffers.destadamersfoort.nl

Leusder Krant.nl – regiotreffers.leusderkrant.nl

Stad Nijkerk.nl – regiotreffers.stadnijkerk.nl

De Puttenaer.nl – regiotreffers.deputtenaer.nl

De Stad Gorinchem.nl – regiotreffers.destadgorinchem.nl

Het Kompas Hardinxveld-Giessendam.nl – regiotreffers.hetkompashardinxveld-giessendam.nl

Het Kompas Sliedrecht.nl – regiotreffers.hetkompassliedrecht.nl

Barneveldse Krant.nl – regiotreffers.barneveldsekrant.nl

Ede Stad.nl – regiotreffers.edestad.nl

De Woudenberger.nl – regiotreffers.dewoudenberger.nl

Scherpenzeelse Krant.nl – regiotreffers.scherpenzeelsekrant.nl

Soester Courant.nl – regiotreffers.soestercourant.nl

Baarnsche Courant.nl – regiotreffers.baarnschecourant.nl

Houtens Nieuws.nl – regiotreffers.houtensnieuws.nl

Bunniks Nieuws.nl – regiotreffers.bunniksnieuws.nl

Wijks Nieuws.nl – regiotreffers.wijksnieuws.nl

Stichtse Courant.nl – regiotreffers.stichtsecourant.nl

Nieuwsblad De Kaap.nl – regiotreffers.nieuwsbladdekaap.nl

Haarlems Weekblad.nl – regiotreffers.haarlemsweekblad.nl

Heemsteedse Courant.nl – regiotreffers.heemsteedsecourant.nl

Amstelveens Nieuwsblad.nl – regiotreffers.amstelveensnieuwsblad.nl

Weekblad voor Ouder-Amstel.nl – regiotreffers.weekbladvoorouderamstel.nl

HCnieuws.nl – regiotreffers.hcnieuws.nl

Witte Weekblad Nieuw-Vennep.nl – regiotreffers.witteweekbladnieuw-vennep.nl

 

Omdat dit een ander systeem betreft, is het niet mogelijk om alle inloggegevens over te nemen. Daarnaast is dit in het kader van de privacywetgeving niet toegestaan.

Wanneer u een regiotreffer via ons nieuwe systeem boekt, kunt u ervoor kiezen om in te loggen met één van uw social media accounts. Daarnaast is het mogelijk om een gebruikersnaam + wachtwoord aan te maken.

Ons nieuwe systeem biedt tevens de mogelijkheid om uw advertentie te herplaatsen. Met één druk op de knop kunt u een geplaatste advertentie eenvoudig opnieuw plaatsen.

Helaas is het vanaf heden niet meer mogelijk om te betalen via een factuur. Alle regiotreffers dienen direct betaald te worden via Ideal. Dat betekent dat we ook geen onderscheid meer maken in een particulier dan wel zakelijk account.

Heeft u naar aanleiding van deze informatie nog vragen? Kijk dan eerst bij de veelgestelde vragen op de nieuwe website of uw vraag daar beantwoord wordt. U kunt ook mailen naar marketing@bdu.nl , waarna wij proberen uw vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.